Majster Plus Miasto

pn-pt: 8.00-17.00 sob: 8.00-14.00

Znajdź sklep

Jak dołączyć do sieci Majster Plus w kilku krokach?


Spotkanie w Twojej siedzibie, omówienie warunków współpracy i podpisanie umowy

Spotkanie w Twojej siedzibie, omówienie warunków współpracy i podpisanie umowy

Szkolenie, tak abyś bezpiecznie i łatwo rozpoczął biznes

Szkolenie, tak abyś bezpiecznie i łatwo rozpoczął biznes

Otwarcie sklepu z gotową ekspozycją

Otwarcie sklepu z gotową ekspozycją

Stała współpraca poprzez dedykowanych opiekunów

Stała współpraca poprzez dedykowanych opiekunów

Zostań Partnerem sieci Majster Plus

Stanie się partnerem marki Majster Plus to doskonały wybór dla osób, które chcą rozpocząć swój własny biznes w branży budowlano-remontowej, jak również dla tych, którzy już prowadzą sklepy z materiałami budowlanymi, wykończeniowymi lub dekoracyjnymi, a także usługi w branży remontowo-budowlanej.

Majster Plus to uznana i dobrze znana marka, ciesząca się dużym zaufaniem klientów w ponad 110 miastach w Polsce. Przez ponad 30 lat działalności z sukcesem rozwiązaliśmy setki problemów, co pozwoliło nam poznać potrzeby i oczekiwania naszych franczyzobiorców i ich klientów. W ciągu tego czasu stale ulepszaliśmy nasz system, abyśmy mogli razem z partnerami dostarczać produkty i usługi na najwyższym poziomie.

 

Decyzja o zostaniu partnerem to poważna decyzja biznesowa

Franczyzobiorcy Majster Plus mogą liczyć na wsparcie franczyzodawcy w zakresie marketingu, aranżacji lokalu, szkoleń oraz dostępu do narzędzi i systemów niezbędnych do prowadzenia skutecznego biznesu.

Franczyzodawca pomoże również w wyborze odpowiedniej lokalizacji i negocjowaniu najlepszych możliwych warunków. Decyzja o zostaniu partnerem to poważna decyzja biznesowa, która wymaga dokładnej analizy i przemyślenia. Razem przejdziemy przez ten proces.

 


Skontaktujmy się

Poniżej strony znajduje się krótka ankieta zgłoszeniowa, jednak zanim przejdziesz do jej wypełnienia, warto poznać kroki, jakie następują po dokonaniu zgłoszenia.


Spotkanie

Po wstępnej rozmowy telefonicznej, umówimy się na niezobowiązujące spotkanie przy kawie.

Podczas niego omówimy, jak działa partnerstwo w sieci Majster Plus i przedyskutujemy nasze wspólne oczekiwania. Jeśli pojawią się pytania, na pewno otrzymasz na nie odpowiedzi.


Czas na analizę i pytania

Po naszym spotkaniu będzie wiele informacji, które warto będzie dokładnie przemyśleć, aby podjąć najlepszą decyzję.

Będzie czas na dokładne sprawdzenie dokumentów niezbędnych do kolejnych kroków, jak i zadawanie pytań które na pewno się pojawią.


Ustalenie zakresu współpracy

Spotkanie będzie poświęcone omówieniu szczegółów dotyczących wejścia w ramy współpracy w sieci Majster Plus.


W trakcie spotkania zostaną omówione następujące kwestie:

 • wstępny projekt aranżacji ekspozycji
 • stworzymy budżet otwarcia
 • ramowy plan działania w czasie
 • podpiszemy niezbędne dokumenty


Po podpisaniu umowy?

W pierwszych tygodniach po podpisaniu umowy przygotujemy i wspólnie zaakceptujemy:

 • projekt aranżacji wnętrza Twojego sklepu oraz ustalimy czas, kiedy wykonamy budowę,
 • wybierzemy asortyment, który zaprezentujemy na ekspozycji,
 • umówimy terminy szkoleń produktowych, sprzedażowych i obsługi dostarczanych przez nas narzędzi,
 • ustalimy działania marketingowe oraz akcję otwarcia.


Przygotowanie ekspozycji

Budowa ekspozycji sklepu Majster Plus to proces składający się z wielu mniejszych kroków, z których każdy jest kluczowy dla osiągnięcia zamierzonego celu.

Do realizacji tego procesu wykorzystujemy doświadczoną ekipę montażową, która ma za sobą już setki zrealizowanych projektów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość wykonania prac.


Oprócz budowy, zajmujemy się także doborem i prezentacją asortymentu w sposób przyciągający uwagę klientów, tak aby sprzedaż była jak najbardziej efektywna. Nasza firma stawia na profesjonalizm i dbałość o szczegóły, co w efekcie przekłada się na zadowolenie klientów i sukces naszej współpracy.


Marketing

Zespół marketingowy Majster Plus już od samego początku pracuje dla Ciebie i Twojego zespołu, aby przygotować Was do skutecznego działania.

Przygotujemy dla Was na start:

 • Widoczność w wyszukiwarkach online
 • Materiały do działań w social media
 • Bilbordy, banery oraz wszelkie materiały outdoor
 • Wyposażenie pracowników i montażystów w materiały promocyjne
 • Wspólnie zrobimy rozgłos w lokalnych mediach

Dzięki naszemu doświadczeniu w marketingu i reklamie, możesz być pewien, że Twoja firma będzie w odpowiedni sposób promowana.


Szkolenia

Nasi trenerzy, którzy od lat zdobywają doświadczenie w branży, pomogą Tobie oraz Twojemu zespołowi stać się najlepszymi praktykami w swoich dziedzinach.

Będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, które zdobyli podczas stawiania czoła różnym wyzwaniom w swojej pracy. Nasze treningi pozwalają Ci na rozwijanie swoich umiejętności sprzedażowych i poszerzanie wiedzy o produktach.


Czas na realizacje

Otwarcie nowego punktu to wiele działań, które muszą się zrealizować, aby osiągnąć zamierzone cele.

Czas potrzebny na otwarcie nowego punktu w sieci Majster Plus wynosi od 2 do 6 miesięcy. W tym czasie z naszej strony wymagana jest wzmożona praca, natomiast dla Ciebie jest to okres nauki i przygotowania do prowadzenia biznesu w ramach naszej sieci.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Wypełnij poniższy formularz!


Dane osobowe:

Informacje biznesowe:

Doświadczenie:

Informacje finansowe:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie adres e-mail treści marketingowych oraz informacji handlowych od Składy VOX Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku. W każdej chwili mogę wycofać zgodę, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany przeze mnie numer telefonu powiadomień telefonicznych (SMS/MMS) zawierających treści marketingowe i informacje handlowe od Składy VOX Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Czerwonaku W każdej chwili mogę wycofać zgodę, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce przed jej wycofaniem.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Składy VOX sp. z o.o. sp. k. z siedzibą przy ul. Gdyńska 143, 62-004 Czerwonak. Administrator wyznaczył Inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się pod adresem iod@vox.pl. Państwa dane podane w powyższym formularzu będą przetwarzane w celu podjęcia na Państwa wniosek określonych działań przez zawarciem umowy oraz przesyłania Państwu treści o charakterze marketingowo-handlowym (o ile wyrazili Państwo na to zgodę). Dane przechowywane będą przez czas niezbędny do realizacji celu, dla którego zostały zebrane lub zasilą nasze wewnętrzne bazy w sytuacji nawiązania relacji biznesowych. Dane mogą być przekazywane zaufanym podmiotom współpracującym z Administratorem, w tym spółkom z Grupy Kapitałowej VOX oraz podmiotom dostarczającym i utrzymującym wybrane narzędzia i systemu informatyczne. Mają Państwo prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz wycofania udzielonej zgody bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na jej podstawie przed odwołaniem. Przysługuje Państwo również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji powyżej wskazanych celów. W procesie przetwarzania danych nie dochodzi do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym do profilowania.

Wyślij


Nasi dostawcy


dre
gerflor
pol-skone
vox
classen
egger
vilo
porta