Dla Partnera

Dla Partnera

Sieć Majster Plus to biznes, który daje radę.

Majster Plus to sieć sklepów z artykułami budowlanymi, remontowymi i wybranymi produktami wyposażenia wnętrz. Biznesowy model tej sieci opiera się na partnerstwie wynikającym z franczyzy.Jako nasz Partner w biznesie dostajesz z jednej strony wsparcie solidnego i długoletniego gracza na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz, ale z drugiej strony masz dużą niezależność w działaniu. Majster Plus to sieć lokalnych sklepów, dlatego ważna jest dla nas swoboda działania naszych Partnerów, bo to oni są ekspertami lokalnego rynku. W biznesowym modelu sieci Majster Plus mamy prostą i sprawdzającą się zasadę: Ty prowadzisz biznes, a my pomagamy go rozwijać. Bo dla nas sukces jest tylko wtedy, gdy sukces odnosi nasz Partner.

Jeden Majster Plus jest odpowiedzią na wiele biznesowych sytuacji.

Model biznesowy sieci Majster Plus jest tak zaprojektowany, że wspiera istniejące już biznesy tak, aby się prężnie rozwijały. Dołączenie do naszej sieci to idealne rozwiązanie dla istniejących już pokrewnych biznesów, ale nie rozwijających się. Nowa, mocna marka, sprawdzona i dobrze dobrana oferta, szkolenia i logistyka dużej sieci ruszą z miejsca dotychczasowy biznes.Partnerstwo w sieci Majster Plus to także świetna droga dla tych, którzy prowadzili już biznes w branży budowlanej, ale nie posiadają lokalu. Dla nas liczy się współpraca z doświadczonymi przedsiębiorcami, którzy znają i branżę i lokalny rynek. Nasi przedstawiciele znajdą rozwiązanie. Nasza sieć to także idealne rozwiązanie dla tych, którzy mają lokal, ale nie mają pomysłu na biznes. Nasze doświadczenie w branży, szkolenia i świetnie wyselekcjonowany asortyment pomogą wejść z sukcesem w nowy biznes. A jeśli ktoś sprzedaje jedną kategorię i nie jest to szybko rozwijający się biznes, to oferta Shop IN Shop w Majster Plus jest dla niego dobrym biznesowym ruchem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielstwem.

Majster Plus to solidny partner z solidnym wsparciem!

Sieć Majster Plus dynamicznie się rozwija i liczy blisko 100 sklepów w całej Polsce. Sukces jest wynikiem dobrze przemyślanego modelu biznesowego i wsparcia jakie dostają od nas Partnerzy. Stanowimy solidny fundament dla biznesu Partnerów - jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej VOX, działającej od ponad 25 lat na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Jako sieć mamy większą siłę na rynku i zapewniamy dobre ceny produktów. Pomagamy Partnerom uzyskać lepsze oferty ubezpieczeniowe, leasingowe, telekomunikacyjne czy prawne. Siła sieci to niższe koszty prowadzenia biznesu. Nasza oferta jest starannie wyselekcjonowana - to markowe drzwi, panele i podłogi oraz te produkty, na które jest lokalne zapotrzebowanie. Współpracujemy między innymi z takimi producentami jak: Krono Original, Lamett, Balterio, Classen, Tarkett, Pol-Skone, DRE, Invado, Erkado, CAL, Profile VOX. Pomagamy rozwijać biznes od początku: wyszukać lokalizację, zorganizować sklep, zaprojektować wystrój wnętrza i wizualizację zewnętrzną, dobrać asortyment najlepszy dla lokalnych potrzeb.
Szkolimy i pomagamy przedsiębiorcom stawać się profesjonalistami w branży. Dzielimy się wiedzą z zakresu technik sprzedaży, organizujemy warsztaty montażowe i produktowe prowadzone przez dostawców oraz porady prawników dotyczące procedur reklamacyjnych. Udostępniamy Partnerom dobrze przygotowane i spójne materiały reklamowe: cykliczne promocje, strony www, katalogi, reklamę zewnętrzną i prasową.

Umożliwiamy sprzedawanie wysokomarżowych produktów na wyłączność - dostępnych tylko w sklepach sieci Majster Plus. Zapewniamy pakiet rozwiązań informatycznych, które pozwolą prosto i przejrzyście zarządzać logistyką i finansami. Dla Partnerów mamy programy lojalnościowe z nagrodami pieniężnymi, lub w postaci wycieczek zagranicznych czy pobytów w SPA.

Jak dołączyć do Majster Plus w kilku prostych krokach.

Krok 1: Spotkanie w Twojej siedzibie, omówienie warunków współpracy i podpisanie umowy.
Krok 2: Szkolenie, tak abyś bezpiecznie i łatwo rozpoczął biznes.
Krok 3: Otwarcie sklepu z gotową ekspozycją i wdrożonym systemem IT.
Krok 4: Stała współpraca poprzez dedykowanych opiekunów.

Chcesz wiedzieć więcej o naszej sieci? Napisz do nas na franczyza@majsterplus.com

Dane osobowe:
Informacje biznesowe:
Doświadczenie:
Informacje finansowe: