Majster Plus Miasto

pn-pt: 8.00-17.00 sob: 8.00-14.00

Znajdź sklep

Majster Plus - Twój sklep po sąsiedzku

O sieci Majster Plus


Największy wybór w regionie

Największy wybór w regionie

Dostępność oferty w zasięgu ręki

Dostępność oferty w zasięgu ręki

Za wszystkim stoją fachowcy

Za wszystkim stoją fachowcy

Zakup, dostawa i montaż

Zakup, dostawa i montaż

Nasze sklepy są zawsze po drodze do domu!

Jeśli remontujesz, budujesz lub przynajmniej planujesz jakieś metamorfozy swojego domu, to odwiedź jeden ze sklepów sieci Majster Plus.

Jesteśmy liczną i ciągle rozwijającą się siecią sklepów z artykułami wykończeniowymi, budowlanymi i remontowymi. Nasze sklepy są zawsze po drodze, szczególnie jeśli nie chcesz tracić czasu na zakupy w dużych miastach. Majster Plus jest po sąsiedzku, tak aby móc zrobić zakupy łatwo i szybko.

 

Nasz główny asortyment to: panele podłogowe laminowane oraz winylowe oraz podłogi drewniane, szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, materiały wykończeniowe takie jak listwy przypodłogowe, panele ścienne oraz akcesoria. W wielu sklepach naszej sieci możesz dodatkowo kupić: płytki ceramiczne, armaturę, oświetlenie, karnisze, stolarkę okienną, artykuły elektryczne, farby i akcesoria malarskie oraz materiały budowlane.

Sklepy prowadzą specjaliści, którzy dobierają sprawdzony asortyment dobrej jakości i w korzystnych cenach. Tu kupisz, tu skorzystasz z porady fachowców, tu załatwisz transport dużych produktów, a także zamówisz montaż zakupionych produktów z korzystną stawką 8% VAT.

 

Majster Plus zna się na swojej robocie.

Sieć Majster Plus została założona przez specjalistów - Grupę Kapitałową VOX. W skład naszej grupy wchodzą spółki działające od ponad 25 lat na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz.

Widzisz Majster Plus i masz jakość

Taka siła, stojąca za siecią Majster Plus, to gwarancja dobrych cen, wysokiej jakości asortymentu i stale pojawiających się na półkach nowości. Poza wybranymi produktami marki VOX czy Vilo, w sklepach Majster Plus znajdziesz szeroki asortyment wielu renomowanych europejskich producentów.

 

Jeżeli gdzieś po drodze zobaczysz nasz logotyp z postacią Majstra na elewacji, to możesz śmiało wstąpić po poradę, po potrzebne produkty do remontu, a może po prostu spotkać życzliwych i mających ogromną wiedzę specjalistów. Zapraszamy na zakupy!

Poznaj naszą ofertę

Drzwi

Drzwi

Podłogi

Podłogi

Ściany

Ściany

Nasi dostawcy


dre
vox
pol-skone
gerflor
classen
egger
vilo
porta