Co z tą ścianą? Urządzamy kuchnię i łazienkę!

Co z tą ścianą? Urządzamy kuchnię i łazienkę!

Łazienka i kuchnia to miejsca, w których kompromis między funkcjonalnością i stylem decyduje o sukcesie aranżacyjnym. Wybierając materiał, którym pokryjemy ściany w tych wymagających przestrzeniach, musimy uwzględnić kwestie estetyczne i praktyczne. Dobra wiadomość dla wymagających: klasyczne płytki ceramiczne to nie jedyne rozwiązanie, które stanie na wysokości zadania!

System ścienny Kerradeco to świetna propozycja dla tych, którzy szukają praktycznego i nietuzinkowego rozwiązania dla ścian w kuchni lub łazience. Podstawowy problem, z jakim mierzyć się muszą wszystkie materiały użyte w tych pomieszczeniach, to podwyższona wilgotność we wnętrzu. Panele ścienne, które znalazły się w ofercie Majster Plus, wykonane są z materiału o podwyższonej odporności na wilgoć. Jest to gwarancja trwałości i niezawodności, nawet w tak trudnych warunkach, jakie panują w kuchni i łazience.

Zabrudzenia związane z działaniem tłustych substancji, plamy i nacieki wywołane kamieniem – z tym na co dzień muszą zmagać się ściany we wspomnianych pomieszczeniach. Panele ścienne nie muszą obawiać się takich wyzwań – łatwość utrzymania czystości to ich kolejny atut.

Dzięki systemowi listew wykończeniowych ściany w kuchni lub łazience będą nie tylko efektownie się prezentowały, ale przede wszystkim będą doskonale zabezpieczone przed panującą we wnętrzu wilgocią.

Drewniana ściana w kuchni? Czemu nie. Kamień w łazience – z panelami dekoracyjnymi nie ma nic prostszego. Wiele kolekcji, które ma swojej ofercie marka Majster Plus, to ogromny wybór wzorów imitujących drewno lub marmur, a także rozmaite wzory dekoracyjne w bogatej kolorystyce. Sięgając po system ścienny Kerradeco mamy pewność, że wnętrze naszej łazienki i kuchni będzie funkcjonalne, przede wszystkim zaś stylowe i niebanalne.