Listwy przypodłogowe - jak ukryć niechciane elementy aranżacji?

Listwy przypodłogowe - jak ukryć niechciane elementy aranżacji?

Zwoje kabli elektrycznych i przewodów RTV plączących się pod nogami – ten niewygodny i nieestetyczny detal potrafi zepsuć dobry efekt nawet w najpiękniejszej stylizacji. By tego uniknąć, warto sięgnąć po listwy przypodłogowe, które znacznie ułatwią nam życie, stając się ponadto eleganckim, dopracowanym wykończeniem podłogi.

By ukryć jak najwięcej…

Oferta sklepów Majster Plus zaskakuje ilością rozwiązań, które pozwolą dobrać listwę przypodłogową wpisującą się idealnie w nasze oczekiwania – estetyczne i funkcjonalne. Obok standardowych, klasycznych modeli, znajdziemy także listwy z kolekcji Prestige, które są wyższe niż tradycyjne listwy drewniane. Dając efekt obramowania podłogi, nadają wnętrzu klasy i szlachetności. Wybierając model gładki lub zdobiony delikatnie frezowanym motywem, znajdziemy doskonałe wykończenie dla naszej podłogi.

Szlachetne drewno

Elegancka podłoga wykonana z naturalnego drewna, wymaga takiego samego wykończenia. Listwa Esquero Profile VOX oferuje wiele odcieni drewna, które idealnie dopasują się do okładziny.

Niestandardowe rozwiązania

Udoskonalona o elastyczne gumowe krawędzie listwa Smart Flex, idealnie przylega do powierzchni, świetnie maskując wszelkie nierówności na powierzchni podłogi lub ściany. Bardzo łatwy montaż i szeroka gama kolorystyczna z idealnymi nadrukami słojów drewna to, obok odporności na wilgoć i uderzenia, niewątpliwe atutu listwy. Kolejne udogodnienia proponuje model Izzy – 50% większa komora na kable, które można swobodnie wyjmować i wkładać dzięki odginanej górnej części. To rozwiązanie dla pomieszczeń, w których znajduje się dużo urządzeń elektronicznych.
Producenci pomyśleli także o najmłodszych – listwy Smart Bambi wykonane są z nietoksycznych, wyjątkowo trwałych materiałów i ozdobione wesołymi, dziecięcymi motywami.
Listwy przypodłogowe porządkują przestrzeń, sprawiając, że nasze wnętrza są wygodne, bezpieczne i piękne. Łatwy montaż i wygodne użytkowanie to powody, dla których warto po nie sięgnąć.