Panele dekoracyjne - alternatywa dla farb i tapet

Panele dekoracyjne - alternatywa dla farb i tapet

Jedną z podstawowych decyzji, jakie podejmujemy aranżując nowe wnętrze, jest wygląd naszych ścian – kolory i materiały jakie się na nich znajdą zdecydują o charakterze całej przestrzeni. Dla tych, którzy szukają oryginalnych, przemyślanych rozwiązań, doskonałym pomysłem są panele dekoracyjne. Dobrze dobrane panele dodadzą stylu i oryginalności całej aranżacji, stanowiąc świetną alternatywę dla standardowych rozwiązań, jak farby i tapety.

Nie tylko na podłogę

Panele podłogowe – to praktyczne i popularne rozwiązanie dla naszych podłóg. Ci, którzy myśleli, że w tym miejscu ich przeznaczenie się kończy, zostaną mile zaskoczeni. Jeżeli panel podłogowy sprawdza się świetnie, dlaczego nie skorzystać z podobnego rozwiązania na ścianie? Drzwi i podłogi VOX oferują wiele kolekcji paneli ściennych, które są nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale bez trudu wpiszą się w wiele aranżacji.

Drewno, kamień, wzór…

Niewątpliwą zaletą paneli dekoracyjnych jest mnogość ich wzorów. W ofercie Drzwi i podłogi VOX znajduje się wiele paneli imitujących drewno lub marmur. Kolekcja Bamboo (kolor:Natural lub Carboniezed) urzeka ciepłymi odcieniami naturalnego drewna, które wpiszą się w wiele klasycznych aranżacji lub dodadzą odrobinę przytulności nowoczesnym wnętrzom. Imitujące kamień panele z kolekcji Greco ( kolor: Aleksandria lub Kalipso) świetnie odnajdą się nie tylko w salonie, ale i w kuchni lub łazience. W ofercie paneli dekoracyjnych znajdą się propozycje dla miłośników prostych, geometrycznych wzorów, a nawet tych, którzy mają ochotę pobawić się efektem 3D.

Doskonałe wykończenie

Odpowiednie wykończenie okładziny z paneli dekoracyjnych zapewni nam trwały i piękny efekt. Sięgając po listwy kątowe, łączące i wykończeniowe bez trudu dopracujemy każdy detal, by nasze ściany były dokładnie takie, jak chcemy.

Doskonała jakość, trwałość i niezwykły potencjał aranżacyjny sprawiają, ze panele dekoracyjne to rozwiązanie, które zaspokoją najbardziej wygórowane wymagania.